אשפוז חפוז באגף חולי נפש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח המבולנס ירוק דחוף חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
היי! מי שרוצה יש לי הרבה סרטים, סרטי מתח, סרטי הרפתקאות, ברדק ועוד הרבה דברים. מי שחסום לו הסרטים שישלח הודעה לnoa150v@gmail.com ואני ישלח לו. נועה.
19 תגובות
גם אתרוג לא נותן הכל
אשפוז חפוז באגף חולי נפש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח המבולנס ירוק דחוף חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
היי! מי שרוצה יש לי הרבה סרטים,
סרטי מתח, סרטי הרפתקאות, ברדק ועוד הרבה דברים.
מי שחסום לו הסרטים שישלח הודעה לnoa150v@gmail.com
ואני ישלח לו.
נועה.
צריך לעיין מדוע ולמה לא מתירים בנטפרי זה ממש ברדק
לא ניפתח בנטפרי מה הסיפור
מה התשובה???
למה אין אפשרות לראות ברדק בנטפרי???
למה נכל חסום
למה הכל חסום
אין על ברדק מצחיקים אם אתם לא תיראו ברדק אתם מפסידים
תודה לברדק על כל ההשקעה
למה א”א ליראות סרטים של ברדק יתעגעתי
אני רוצה ליראות עכשיו
למה לא נפתח לי בנטפרי? תעשו משהו עם זה…
זה לא נפתח יא משוגעים
מה רע בברדק שלא פותחים אותו בנטפרי
לא נפתח בנטפרי
תעשו שיוכלו לפתוח בנטפרי
יש אפשרות אחרת ליראות (שעובד בנטפי?
זה לא ניפתח לי בנטפרי
אני חיבת שמישהוא יצליח לפתוח לי בנטפרי
למה לא נפתח בנטפרי
ממשהאבתי את זה ברמות האדירוה ת תודה רבה על הכל אחלה