לפחות שני בקבוקי תבערה נזרקו לעבר בית משפחה יהודית בעיר לוד, בחסדי שמים לא היו נפגעים, הזורקים נמלטו, עד לשעה זו אין עצורים. התושבים כיבו את האש במטפים שהוחזקו בבית לאור הפרעות בעיר בתקופה האחרונה.
למי שחשב שהחיים בלוד חזרו למסלולם אחרי הפרעות, מסתבר שהמציאות הקשה בעיר עדיין חייה ובועטת, בקבוקי תבערה, אבנים שנזרקות לעבר יהודים, ולעיתים אף ירי מנשק חם, מעלים חשש שהמצב לא ישוב בקרוב לקדמותו.
הבקבוקים נזרקו בשכונת ‘שער העיר’, שכונה ברובה יהודית, בה מתגוררים בעיקר חסידי חב”ד, בזמן השלכת הבקבוקים ישנה המשפחה, בחסדי שמים לא היו נפגעים באירוע והחשודים במעשה טרם נתפסו.
מהמשטרה נמסר כי “בקבוקי התבערה הושלכו אל בניין ברחוב בעל התניא וכי לא היו נפגעים ונגרם נזק קל. המשטרה פתחה בחקירת האירוע”.