בתחילה טענו שהנהג נסע בפראות על מנת לפגוע במפגינים. בשעות האחרונות חשפה המשטרה סרטון ממצלמות האבטחה הפזורות בירושלים מהן רואים בבירור: על לא עוול בכפו הנהג הותקף באכזריות על ידי הפורעים. חשש מלינץ’ ותוך כדי נסיון הימלטות איבד שליטה ופגע במתפרעים.
בתחילה טענו שהנהג נסע בפראות על מנת לפגוע במפגינים. בשעות האחרונות חשפה המשטרה סרטון ממצלמות האבטחה הפזורות בירושלים מהן רואים בבירור: על לא עוול בכפו הנהג הותקף באכזריות על ידי הפורעים. חשש מלינץ’ ותוך כדי נסיון הימלטות איבד שליטה ופגע במתפרעים.