איזה עץ אתה? | בחר עץ וגלה את התכונות שמאפינות אותך
שתף מאמר זה
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp

הרב משה קצב הי”ו

איזה עץ בחרת?

כל התוצאות:

1. אתה אדם נדיב ומוסרי . אתה תמיד עובד על שיפור עצמי . אתה שאפתן מאוד ויש לך סטנדרטים גבוהים מאוד . אנשים עלולים לחשוב שתקשורת איתך היא קשה , אבל בשבילך , זה לא קל להיות מי שאתה . אתה עובד מאוד קשה , אבל אתה לא אנוכי לפחות . יש לך רצון לשפר את כל העולם . מעט מאוד אנשים יכולים להעריך את כל מה שאתה עושה , כמו שמגיע לך.

2. אתה אדם כייפי , אחראי ודואג לאחרים . יש לך אישיות טובה מאוד וקל לאנשים לסמוך עליך . אתה בהיר , שנון ומהירה מחשבה . תמיד יש לך סיפור מעניין לספר .

3.אתה אדם חכם ומתחשב , הוגה דעות גדול . המחשבות והרעיונות שלך חשובים . אתה רוצה לחשוב על התיאוריות וההשקפות שלך לבד . אתה מופנם . אתה מבלה הרבה זמן , חושב על המוסר , אתה מנסה לעשות את הדבר נכון , גם אם רוב החברה אינה מסכימה איתך .

4. אתה אדם רגיש ופילוסופי . אתה נשמה ייחודית – אחד מהסוג שלך . אין אף אחד שדומה לך . אתה לא מובן לעתים קרובות , וזה כואב לך . אתה זקוק למרחב אישי . היצירתיות שלך צריכה להיות מפותחת . אתה אדם שרואה באופן ברור את הצדדים המוארים וחשוכים של חיים , אתה מאוד רגיש .

5. אתה בטוח בעצמך . אתה מאוד עצמאי . העיקרון המנחה שלך בחיים הוא “אני אעשה את זה בדרך שלי” . אתה מאוד סומך על עצמך . אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ולא מפחד – רודף את החלומות שלך . הדבר היחיד שאתה דורש מאנשים הוא יושר . אתה חזק מספיק כדי לקבל את האמת .

6. אתה אדיב ורגיש . אנשים מתייחסים אליך יפה מאוד . יש לך הרבה חברים שאתה אוהב ועוזר להם . יש מסביבך הילה חמה ובהירה שגורמת לאנשים להרגיש טובים כשהם נמצאים בסביבתך . בכל יום , אתה חושב על מה שאתה יכול לעשות כדי לשפר את עצמך . אתה רוצה להיות מעניין וייחודי – יותר מכל אחד אחר בעולם . כיוון שאתה צריך לאהוב – אתה אפילו מוכן לאהוב את מי שלא אוהב אותך בחזרה.

7. אתה מאושר וקר רוח . אתה אדם מאוד רגיש והבנה . אתה מאזין גדול ויודע איך להיות לא שיפוטי . אתה מאמין כי לכל אחד יש את המסע שלו בחיים , אתה פתוח לאנשים חדשים ולאירועים , אתה עמיד מאוד ללחץ ורק לעתים נדירות תדאג . בדרך כלל , אתה מאוד רגוע . אתה תמיד מצליח להיות במקום טוב ולא לאבד את הדרך .

8. אתה מקסים , חם ואנרגטי . אדם שכיף איתו . יודע לגרום לאנשים לצחוק . אתה חי במצב של הרמוניה עם היקום . אתה ספונטני ונלהב . אתה אף פעם לא אומר לא להרפתקה . אתה תמיד תישאר נאמן לעצמך . יש לך תחומי עניין רבים , ואם יש משהו שמעניין אותך , אתה לא תנוח עד שתרכוש ידע מעמיק בתחום זה .

9. אתה אופטימי ובר מזל , אתה מאמין שהחיים הם מתנה ואתה מנסה להשיג כמה שיותר וליהנות מהמתנה הזאת , אתה מאוד גאה בהישגים שלך . אתה מוכן להישאר על – יד האנשים שאכפת לך מהם בטוב וברע . יש לך גישה מאוד בריא לחיים . חצי הכוס ( לפחות ) מלאה בשבילך . אתה משתמש בכל הזדמנות כדי לסלוח , ללמוד ולגדול , כי אתה מאמין שהחיים קצרים מדי כדי לעשות אחר.

קרדיט: רץ ברשת

אהבת? שתפו הלאה
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp

כתיבת תגובה

איך נגיף הקורונה השפיע עליכם בשנה האחרונה?
צעירים משפיעים!
התשובות הנבחרות ביותר יפורסמו כאן בקרוב

החודש עובדים על אחדות ישראל:

18-Mail
הרשמה לעדכונים
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע