“אין לי אוויר!” לאחר שנדבק בפעם השניה הוא כותב מתוך המחלקה
שתף מאמר זה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

גמר חתימה טובה לכל אחי ואחיותי האהובים והיקרים!
כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא צעיר מדי אך גם לא מבוגר מדי אני בן 53 בריא מאוד גם בנפשי וגם בגופי. אני מנהל כל חיי קרבות בעסקים וב”ה מצליח לעמוד בהכל יעידו כל השותפים שלי בעבר וכיום. וכל אחד מאלו המכירים אותי . אני אדם שעובד 6 ימים בשבוע 20 שעות ביממה האדם האחרון שהוא עם מחלות רקע או עם מערכת חיסונית לא טובה והנה אני פה במחלקת הקורונה שוכב שבר כלי!
כידוע לכם אני פעם שניה מאובחן בקורונה אממה בפעם הראשונה לא קלטתי מה זה קורונה נכון הקפדתי על הכללים ודאגתי שכל מי שמסביבי יקפיד.
אבל אינה דומה הפעם הראשונה לפעם השניה.
אני מאושפז מיום ראשון בבוקר ערב יום כיפור במחלקת הקורונה בהשרון. מקבל טיפול חבל”ז שרות 5 כוכבים. עושים פה עבודת קודש.נותנים את הלב והנשמה. מרגישים את זה על צעד!!!!
את יום כיפור הזה אזכור עד יומי האחרון. בכדי שתבינו למה הקורונה מביאה אתן לכם מעצמי מספר דוגמאות. אתם פעם חשבנתם איזה פעולה לעשות בכדי לחסוך באויר שהגוף זקוק לו??? האם עשיתם חשבון עם כמה מילים להשתמש בכדי שלא תגיעו לאיבוד אויר ושיעול שלא מפסיק??? האם חשבנתם אם כדאי לכם לעשות סיבוב במיטה? כן אני מתכוון מצד לצד! בכדי לא לאבד אויר !!! כי תבינו הקורונה דופקת את המכונה שמיצרת לנו את האויר. וברגע שהגוף דורש עוד קצת אויר הסיפור נגמר…. אין אויר. מתחיל שיעול שלא נגמר וסבל וסבל וסבל שלא נגמר!!!! קשה לתאר ועוד יותר קשה לסבול את זה!!!! שלא לדבר על כך שאתמול אחה”צ כשהגעתי לחדרי בבית החולים קיבל אותי חולה קצת מבוגר במאור פנים ובירך אותי בברוכים הבאים כזה מאיר פנים. היה ערני מאוד ותוך כמה שעות אני רואה איך שהוא מתדרדר ואחרי כמה שעות של ציפצופים מכל המכשירים שאליהם הוא חובר, הוא עבר למחלקה של הקשים מאוד ושהשם יעזור לו שתהיה לו רפואה שלמה.אני כותב ודמעות יורדות מעיניי!!! חברים אחים ואחיות תבינו יש מגפה קשה מאוד קוראים לה קורונה. אני יודע שבלעז זה נקרא כתר! לא רוצה להיות רע. אבל זה הכתר של מלאך המוות!!!! אממה הכתר הזה נמצא בידינו!!! ואנחנו יכולים לעצור את הכתר הזה. אני יודע שרובינו באמת מקפידים על ההוראות אבל חבל שיש מעטים שלא והם אלו שמעבירים את המגפה. איפה כל אלו ששולחים הודעות על המאצי’נג הזה והאחר. חברים זה המאצי’נג הכי גדול!!! הצלה של הדבקה אחת כפול כמה נשמות שהעולם חרב עליהם!!!! כפול כמה הדבקות שהם הדביקו!!! וראו איזה מאצי’נג יש גדול מזה???? למה לא שולחים תיאורים קשים מאיתנו החולים על איך נופלים פה אנשים על ימין ועל שמאל. מי לא מפחד מזה שבגללו אולי יהיה יתום אחד. יתומה אחת. אלמן אחד. אלמנה אחת. אתם יודעים מה זו נשמה יהודית. איפה ונשמרתם! איפה ההלכה שמחללים שבת על ספק פיקוח נפש!!!!
תתעוררו המצב קשה קשה מאוד…..
תפיצו לכמה שיותר אנשים.
ואם אצליח להציל יתום אחד נפש אחת היה זה שכרי והיה שווה כל הסבל שאני סובל.
אוהב את כולם אחים אחיות יקרים
מוטי פלמן. או ידוע יותר מוטי מכל הקפואים

אהבת? שתפו הלאה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החודש עובדים על העוצמה שבתוכנו:
שתפו אותנו בכישרון או דבר שאתם ממש טובים בו, ואולי תזכו בפרס!

שלחתם? נכנסתם להגרלה

18-Mail
הרשמה לעדכונים
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע