היום, יד בשבט, חל יום ההילולא של הצדיק רבי יצחק בן רבי יעקב אבוחצירה. דמן תולאל.
אליעד גילה על הסגולה המיוחדת לפני כשנתיים, תוך כדי עבודה בירושלים הוא פגש אברך צעיר ש”לא מאמין בסגולות”, כהגדרתו, עלה לביתו וראה מונח מעל אחד הארונות בקבוק עראק.
מה זה?
והאברך התחיל לספר שישנה סגולה בדוקה ומנוסה, לקנות לכבוד הצדיק בקבוק עראק במשך השנה, ולכתוב על הבקבוק כך: קניתי בקבוק זה לכבוד הצדיק רבי יצחק בן רבי יעקב דמן תולאל ובעזרת ה’ כשאוושע ב…. (כאן מוסיפים דבר אחד שזקוקים בו לישועה) אפתח את הבקבוק בהילולת הצדיק.
זהו?
כן. ורואים ישועות.
ואז הוא התחייב שבעזרת ה’ הוא יפיק ערב מיוחד עם כיבוד ודברי תורה לזכות הצדיק.
אליעד ניסה והצליח, והוא לא היחיד. זו כבר שנה שניה שהוא ואחיו מארגנים הילולא לצדיק בהפקה מושלמת ומאורגנת היטב ומזמינים את בני הנוער.
אתמול היינו שם. יחד עם יו”ר הארגון ה”ה נתנאל העצני וכן הרב אבי כנפו ואורחים נוספים. היה מדהים לראות את עשרות בקבוקי העראק ואיך שכל אחד בתורו לוקח את המיקרופון ומבשר, גם אני זכיתי.
חלק מבני הנוער בסעודה מפנקת בשרים על האש שארגנו האחים
6 תגובות
אשמח לדעת אם אפשרי לעשות את הסגולה גם מחר יום חמישי 25/2/24 עד השקיעה ?
רק עכשיו קראתי על הסגולה
תודה לעונים
כפירה באלוהים. רק הוא האל האחד והיחיד מביא ישועות.
גם אני עשיתי את הסגולה ונושעתי בענק! !
ב”ה
ממליצה .
חיפשתי דירה ולא מצאתי במשך חודשים ארוכים, משום מצוות כיבוד אם עשיתי את הסגולה ונושעתי, המפליא ביותר הוא שבחוזה הרכישה התאריך שנחתם שבו אני אקבל את המפתח, הוא … ניחשתם נכון, ט”ו בשבט!!!!
צר לי לבשר שלא עבד אוליי שנה הבאה בעזרת השם
גם אני עשיתי את הסגולה ונושעתי בגדול!!!!