אור אלפה נמצא ללא רוח חיים מהמקום שטבע
הנער ושני חבריו נכנסו למים ונסחפו לכיוון שובר הגלים בעקבות הים הסוער, שניים הצליחו להיחלץ, אך אור נסחף ונעלם
שתף מאמר זה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי יממה של חיפושים, כוחות המשטרה איתרו (שני) את גופתו של הנער כבן ה-18 שנכנס אתמול עם חבריו לחוף הים בחדרה. הגופה נמצאה על חוףהים, מטרים ספורים מהמקום שבו טבע. בני משפחתו עודכנו באסון.

אור אלפה, הצעיר בן ה -18 שנעדר מאז אמש ( ראשון ) בחוף הים בחדרה , נמצא ללא רוח חיים על החוף לא הרחק מהמקום שבו טבע. כוחות רבים חיפשו אחרי אור ביממה האחרונה, מאז שנכנס לים בחוף הדייגים סמוך לתחנת הכוח בחדרה, ונעלם. הנער ושני חבריו נכנסו למים ונסחפו לכיוון שובר הגלים בעקבות הים הסוער שהיה. שניים מהחברים הצליחו להיחלץ, אך אור נסחף ונעלם. אור, בן 17 מחדרה, הותיר אחריו הורים ואחים. חוף הדייגים נמצא בין תחנת הכוח למלון רמדה בחדרה.

מהמשטרה נמסר כי “בהמשך לחיפושים אחר הנעדר מחדרה שנעלם בים אמש בחדרה, לפני זמן קצר אותרה גופה בחוף וכעת מוודאים את זהותה”.

כוחות משטרה גדולים פעלו מאז שעות שעות הערב אתמול (ראשון) בחיפושים אחרי שנכנס למים עם חבריו, אך לא יצא מהם בצשך שעות. החיפושים החלו אמש סמוך לשעה 20:00 לאחר ששני חבריו של הנער דיווחו כי הצליחו לצאת מהים, אך חברם ככל הנראה נותר מאחור.

“משטרת ישראל פתחה אתמול בחיפושים עם קבלת דיווח על תושב חדרה שנעלם בים סמוך לתחנת הכח בחדרה”, נמסר הבוקר מהמשטרה. מהדיווח שהתקבל מהמשטרה עלה כי 3 חברים בגילאי 17-18 נכנסו לים – ורק שניים חזרו חזרה לחוף.

עם התקדמות החיפושים, הוקפצו הלילה למקום ע”י תחנת המשטרה בחדרה מסוק משטרתי, צוותי השיטור ימי, ספינת חיל הים ומתנדבים רבים – בהם יחידת צוללנים של ארגון זק”א.

אהבת? שתפו הלאה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החודש עובדים על האמונה:
ספרו לנו על מקרה אישי של השגחה פרטית, ואולי תזכו בפרס!

שלחתם? נכנסתם להגרלה

18-Mail
הרשמה לעדכונים
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע