היהודי הבריא והיד ניצלה בזכות התפילין • סיפור מדהים
שתף מאמר זה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

יהודי בן ארבעים חלה בקורונה והגיע עד שערי מוות . מצבו היה מסוכן מאד. הוא סבל מסיבוכי הקורונה בצורה נדירה, עד שפגעה בידו באופן אנוש. לפי דעת הרופאים, גם לאחר שיקום מחוליו, הוא יישאר נכה לכל חייו, כיון שיצטרכו לכרות את ידו, ח”ו .
לאותו יהודי יקר היה זוג תפילין שכבר זמן רב חשב שייתכן והן פסולות , אבל בשגרת היומיום וטרדות הזמנים הוא דחה את הבדיקה. לפני שחלה בקורונה זכה לארס את בתו, אבל בחתונה הוא לא השתתף. באותו זמן שכב בבית חולים ללא הכרה.
החתן הצעיר שמע אודות התפילין והחליט לקחת את הענין לידיו . הוא מסר את התפילין של חמיו לבדיקה , ואכן התברר כי התפילין פסולות. השתדלותו של החתן לא הסתיימה כאן. הוא יצר קשר עם סופר ירא שמים והזמין אצלו תפילין מהודרות .
והנה קורה הבלתי ייאמן. ביום שהוזמנו התפילין החדשות התקבלה הודעה שמצבו של האבא משתפר . מבית החולים הודיעו גם כי נמצא טיפול ליד שנפגעה ולא יצטרכו לכרות אותה. זהו טיפול ייחודי בשיטה מסוימת שרופא פלוני בלבד יודע לבצע , אך בגלל מצבו שהיה קודם לכן אנוש לא ניסו בכלל את השיטה. עתה, כשמצבו של החולה הוטב, הם מוכנים להביא את הרופא שיציל את ידו. הרופא הובא, ואותה היד שקיבלה עכשיו את התפילין הכשרות, ניצלה בסייעתא דשמיא.
וזה לא נגמר. כאשר התפילין נקנו בפועל ועברו לרשותו של החם, הוא הבריא לגמרי.
החתן הצעיר שקנה את המתנה היקרה לחמיו התחייב כמובן גם לשלם עליה. רק עכשיו הוא התחתן, ומנין לו סכום גדול כזה? ביום שבו היה עליו לשלם לסופר הודיעה לו חמותו כי מארצות הברית הגיע דוד שחפץ להעניק לזוג הצעיר מתנה לרגל נישואיהם. הסכום ששלח היה בדיוק הסכום של עלות התפילין!

וארשתיך לי באמונה. מעובד על פי “השגחה פרטית”.

אהבת? שתפו הלאה
Share on print
Share on facebook
Share on whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החודש עובדים על העוצמה שבתוכנו:
שתפו אותנו בכישרון או דבר שאתם ממש טובים בו, ואולי תזכו בפרס!

שלחתם? נכנסתם להגרלה

18-Mail
הרשמה לעדכונים
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע
פרויקט במדרכה | הנערים משתפים למה הם באים למפגשים בכל שבוע