סטטיק מתחזק?

הזמר הנערץ מפרסם פוסט מרגש אחרי ביקורו בבית הרב קוק שליט”א
שתף מאמר זה
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp

בפוסט שהעלה הזמר סטטיק לפני כניסת השבת נראה תיעוד שלו עם הרב דוב קוק כשהוא קורא עמו “שמע ישראל”.

האם סטטיק הוא הבא בתור ברשימה המפוארת? בפוסט מרגש שהעלה זמר הפופ לירז רוסו, הידוע בשם “סטטיק”, ברשתות החברתיות טרם כניסת השבת הוא תיעד עצמו קורא עם הרב דוב קוק את תפילת “שמע ישראל”.

מיד לאחר המפגש הנדיר הוא מיהר לעלות פוסט ובו נכתב: “לפני שמירת שבת ראשונה בחיים. זכיתי ברגע קסום באמת בביתו של הרב. לא שאני מבין גדול, אבל בעיני זה עונג שבת”.

מתיעוד הוידאו שפורסם ב’כיכר השבת’ נשמע הרב דוב קוק אומר למצלמה: “נמצא איתנו הזמר הידוע בכל העולם, סטטיק, השם סטטיק זה סטיגמה ולא צריך להוסיף כלום”. הרב הוסיף: “הוא נמצא כאן עכשיו אצלי בבית ואנחנו כאן עוסקים בענייני קריאת שמע, לזכות אנשים בקריאת שמע ולהפיץ את המצוה של לקרותשמע ישראל בכל לילה. הזמר הזה סטטיק שהוא שם דבר בכל העולם, עכשיו הוא יקרא שמע ישראל בעצמו לתת לכם הדגמה קטנה, ויהי רצון שכולנו יחד נזכה בזה ועל יד זה יגיע משיחבקרוב למשיח”.

סטטיק השיב כי “אין דבר חשוב מזה”, כשלאחר מכן הוא החל בקריאת “שמע ישראל”. לאחר תום הקריאה אמר הרב כי על ידי שזכה בקריאת שמע הוא “נהיה בעל הבית על השמע ישראל”.

את הפוסט, שזכה לעשרות אלפי לייקים, עיטרו שלל תגובות נלהבות כשבראשם מופיעות התגובות “אתה גאווה לעם ישראל”, “יהודי קדוש”, “כל הכבוד”, “אשריך”.

אהבת? שתפו הלאה
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp

כתיבת תגובה

18-Mail
הרשמה לעדכונים
קצרצרים - סיפור מדהים | קיצור שולחן ערוך | הרב אבי כנפו | מאור לנוער
קצרצרים - סיפור מדהים | קיצור שולחן ערוך | הרב אבי כנפו | מאור לנוער
סגירת תפריט
דילוג לתוכן